KONTAKT2018-09-18T07:36:38+00:00

KONTAKTA OSS

 

KONTOR

Fredrik Petersson
Tekniker/Projektledare
Mobil: 0708-49 28 27
fredrik.petersson@triator.nu

Ola Nilsson
Tekniker/Projektledare
Mobil: 0708-49 28 40
ola.nilsson@triator.nu

Kristian Olsson
Projektledare/samordnare
Mobil: 0708-49 28 00
kristian.olsson@triator.nu

TEKNIKER

Benjamin Gillisson
Tekniker
Mobil: 0708-49 28 20
benjamin.gillisson@triator.nu

Christer Jonsson
Tekniker/Projektledare
Mobil:0708-49 28 56
christer.jonsson@triator.nu

Rickard Frödholm
Tekniker
Mobil:0708-49 28 35
rickard.frodholm@triator.nu

Klas Samuelsson
Tekniker
Mobil:0708-49 28 24
klas.samuelsson@triator.nu

Simon Gunnarsson
Tekniker
Mobil:0708-49 28 66
simon.gunnarsson@triator.nu

Andreas Persson
Tekniker
Mobil:0708-49 28 62
andreas.persson@triator.nu

Kevin Revelj
Tekniker
Mobil:0708-49 28 34
kevin.revelj@triator.nu

KONTAKTA OSS

Triator Brand & Säkerhetsteknik AB
Hjalmar Petris väg 50
352 46 Växjö
Öppet: Vardagar: 7-16 • Lunchstängt: 12-13
Tel: 0470-34 89 50
Mail: info@triator.nu

FACEBOOK

2 månader sen

Triator Brand- och Säkerhetsteknik

Triator är väldigt stolta över att idag har erhållit högsta kreditvärdighet AAA i Bisnodes kreditvärderingssystem. ... Se merSe mindre

Triator är väldigt stolta över att idag har erhållit högsta kreditvärdighet AAA i Bisnodes kreditvärderingssystem.

 

Kommentarer på Facebook

Bra gjort! Grattis!! 😀😀🏋️‍♂️👍

Grattis 👍

Härligt i grattis👏🏻👏🏻👏🏻

Grattis 👍👍👍

Starkt 👌

Grattis! 👏🏻👍🏻

Stort Grattis! 💪🏻

Grattis!!

👍🏻👍🏻

Bra jobbat 👏🏻

Snyggt grabbar!

Grattis 🤗

Grattis! 👍😊

+ Visa fler kommentarer

Triator Brand & Säkerhetsteknik har idag tillsammans med Kenneth Hedman - SBSC genomfört den årliga revisionen på anläggarfirma brandlarm med mycket gott resultat! Det innebär att Triator kan fortsätta att leverera certifierade brandlarm till våra kunder och samarbetspartners. ... Se merSe mindre

Triator Brand & Säkerhetsteknik har idag tillsammans med Kenneth Hedman - SBSC genomfört den årliga revisionen på anläggarfirma brandlarm med mycket gott resultat! Det innebär att Triator kan fortsätta att leverera certifierade brandlarm till våra kunder och samarbetspartners.